Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 11:00–18:00

Сб: 12:00–17:00

0
Мій кошик
Додайте товари до кошика

Випарники Smok

Сортування:
Відображення:

Випарники SMOK: чому койли цього бренду шукають найчастіше

SMOK (в українському записі СМОК, Смок) — один із найстаріших і найвпізнаваніших вейп-брендів у світі. Компанія Smoktech із Шеньчженя працює з 2010 року, а її ім’я стало майже загальною назвою: багато вейперів кажуть «смоківський под» або «смоківські койли», навіть не уточнюючи модель. Для ринку це і плюс, і проблема: у SMOK десятки платформ змінних випарників, і підійде до вашого пристрою тільки одна-дві з них.

Нижче короткий огляд як навігатор: які випарники SMOK бувають, до якого пристрою вони підходять, чим відрізняються RPM, RPM 2, Nord, LP1 і TFV та який опір брати під ваш стиль затяжки. Якщо ви просто шукаєте «койли на смок», почніть із таблиці нижче і звірте модель вашого пода або бака.

 

Випарник Смок

Коротко про бренд: звідки у СМОК стільки платформ

Історія SMOK — це історія еволюції вейпінгу. У 2015 році вийшов бак TFV4, один із перших популярних sub-ohm баків для хмарного паріння. У 2016-му з’явився TFV8 і стартовий набір Alien, у 2017-му — TFV12 Cloud Beast King, який став культовим. У 2018 році бренд зайшов у світ под-систем: тоді вийшли Novo і Nord. Відтоді кожна нова лінійка отримувала свою платформу койлів: LP1 для компактних подів, RPM для універсальних подмодів, RPM 2 і RPM 3 для потужніших пристроїв, TFV для великих баків.

Звідси й головна порада: купуючи випарники SMOK, орієнтуйтеся не на слово «SMOK» у назві, а на назву платформи койла: LP1, RPM, RPM 2, RPM 3, RPM 4 або TFV.

Платформи випарників SMOK: що до чого підходить

Платформа Опори Потужність (орієнтир) Для чого Пристрої
LP1 0,8 / 0,9 / 1,2 Ом 10–20 Вт Щільний MTL, компактні поди Novo 4, Novo 4 Mini, Nfix Pro, Pozz Pro, RPM 25W
RPM (оригінальна) 0,3–1,2 Ом 10–25 Вт (частина до 40 Вт) MTL і легкий RDL RPM 40, RPM 80, Nord 2 / 4 / X, Fetch, Alike
RPM 2 0,16–0,6 Ом 12–80 Вт RDL і DL, mesh і dual coil RPM 2 / 2S / C / 85 / 100, Nord 4 / X, G-Priv, Thallo
RPM 3 0,15 і 0,23 Ом Висока потужність Mesh, DL RPM 5, Nord 5 / GT, RPM 85 / 100 (версії з RPM 3)
RPM 4 0,6 і 0,15 Ом 28 Вт і 30–60 Вт RDL і DL Nord 6 (приймає і RPM 3)
TFV (16 / 18) 0,12–0,33 Ом 55–140 Вт Тільки DL, бокс-моди TFV16, TFV18, Morph 2, Mag-18, Mag P3, Arcfox

Потужності вказані за даними виробника та посібниками продавців. Точний робочий діапазон завжди надрукований на упаковці койла.

SMOK LP1: койли для компактних подів і «першого вейпа»

LP1 — платформа для компактних пристроїв із невеликим акумулятором. Типовий представник — Novo 4: 800 мАг, потужність 5–25 Вт і картридж на 2 мл. Саме LP1 використовують для м’якого, «сигаретного» паріння на сольовій рідині.

  • LP1 DC MTL 0,8 Ом. Класичний варіант під щільну затяжку: хороший для тих, хто тільки перейшов із сигарет.
  • LP1 Meshed 0,8 Ом. Сітка замість спіралі дає рівніший смак і більше пари.
  • LP1 Meshed 0,9 Ом (MTL) і 0,9 Ом Turbo Mesh. Також під MTL, Turbo-версія розрахована на яскравішу подачу.
  • LP1 Meshed 1,2 Ом. Для найщільнішої затяжки та економної витрати рідини.

LP1 встановлюється в картридж методом press-fit (вдавлюванням), а перед першою затяжкою йому потрібно дати просочитися кілька хвилин: це правило стосується всіх койлів SMOK.

SMOK RPM: універсальний стандарт подмодів

Серія RPM — це наймасовіша платформа SMOK. Оригінальні койли RPM випускаються в діапазоні 0,3–1,2 Ом: одинарні, подвійні, mesh і навіть потрійні. Вони закривають MTL і легкий RDL, підходять до RPM 40, RPM 80 і низки пристроїв Nord (Nord 2, Nord 4, Nord X), а також до Fetch і Alike.

Важливо пам’ятати: оригінальні койли RPM і койли RPM 2 не взаємозамінні в жоден бік. Це найчастіша помилка під час замовлення: назви схожі, а посадка різна.

SMOK RPM 2: койли для тих, кому потрібно більше пари

RPM 2 — наступне покоління, розраховане на потужніші пристрої. Діапазон опорів 0,16–0,6 Ом, зустрічаються і 0,23, і 0,25, і 0,3 Ом; бувають mesh і dual coil. Потужність — від 12 до 50–80 Вт залежно від койла, при цьому для варіанта 0,16 Ом виробник називає оптимальними близько 40 Вт.

Підходять до пристроїв RPM 2 / 2S / C / 85 / 100, Nord 4 і Nord X, SCAR-P3 і P5, G-Priv, Thallo. Для досвідчених користувачів це основний койл SMOK: за відгуками оглядачів, на Nord 4 саме RPM 2 розкриває смак помітно краще за попередні покоління.

SMOK RPM 3 і RPM 4: сучасні mesh-койли

RPM 3 — це виключно mesh-платформа, з опорами 0,15 і 0,23 Ом: койл для DL і тих, хто хоче багато пари. RPM 4 прийшов на зміну: 0,6 Ом для RDL-затяжки (близько 28 Вт) і 0,15 Ом для інтенсивного паріння при 30–60 Вт. Ці койли потрібні власникам Nord 5, Nord GT і Nord 6.

SMOK TFV: койли для баків і бокс-модів

TFV — це вже не поди, а sub-ohm баки для потужних пристроїв: від TFV4 і TFV8 до сучасних TFV16 і TFV18. Койли для них працюють на потужності від 55 до 140 Вт, опір дуже низький (0,12–0,33 Ом), а стиль затяжки один — DL.

Для TFV18 є три основні варіанти: 0,33 Ом single mesh (80–140 Вт, оптимально близько 100–110 Вт), 0,15 Ом dual mesh (ті ж 80–140 Вт) і 0,33 Ом RBA для обслуговуваної збірки (45–80 Вт). Ці койли підходять до TFV18 і TFV16, а також до пристроїв Morph 2, Mag-18, Mag P3 і Arcfox.

Для TFV — тільки густа жижа органіка з високим вмістом VG і низькою міцністю (до 3–6 мг). Сіль 50 мг на такому койлі — це занадто різка затяжка і перевитрата нікотину.

Який койл SMOK вибрати під стиль затяжки

  • Щільний MTL на солі: LP1 DC MTL 0,8 Ом або LP1 Meshed 0,9 / 1,2 Ом (Novo 4 і подібні).
  • RDL і універсальне паріння на подмоді: RPM 2 на 0,6 Ом або RPM 4 на 0,6 Ом.
  • DL і багато пари на Nord: RPM 2 на 0,16–0,25 Ом, RPM 3 на 0,15 Ом.
  • Хмари на бокс-моді: TFV18 / TFV16 на 0,15–0,33 Ом.

Як не помилитися під час купівлі випарників SMOK

  • Визначте свою платформу: LP1, RPM, RPM 2, RPM 3, RPM 4 або TFV.
  • Звірте модель пристрою з описом койла, а не тільки з назвою бренду.
  • Підбирайте рідину під опір: сіль під високоомні, густа органіка під низькоомні.
  • Перед першою затяжкою дайте новому койлу 5–10 хвилин на просочення.
  • Змінюйте койл при присмаку гару або помітній втраті смаку: перегорілий випарник не реанімувати.

Часті запитання про випарники Смок

Які койли підходять до SMOK Nord 4?

Nord 4 працює з койлами RPM і RPM 2. Для щільної затяжки беруть варіанти 0,6–0,8 Ом, для більшої кількості пари — RPM 2 на 0,16–0,25 Ом. Койли Nord 5 (RPM 3) до Nord 4 не підходять.

Чим відрізняються койли LP1 і RPM?

LP1 розраховані на компактні пристрої на кшталт Novo 4 і дають щільний MTL при потужності 10–20 Вт. RPM — більш універсальна платформа для подмодів із ширшим діапазоном опору і потужності.

Чи підходять койли RPM до RPM 2?

Ні. Оригінальні RPM і RPM 2 не взаємозамінні: у них різна посадка. Перед замовленням перевіряйте назву платформи на упаковці або в картці товару.

Що означає TFV у назві койла SMOK?

TFV — лінійка sub-ohm баків SMOK для бокс-модів. Койли TFV мають низький опір (0,12–0,33 Ом) і розраховані на потужність 55–140 Вт, а парити на них потрібно густою органікою, а не сіллю.

Як часто потрібно міняти койл на СМОК?

Термін залежить від рідини, потужності та частоти паріння: від кількох днів до кількох тижнів. Міняти потрібно, коли з’явився присмак гару, смак став тьмяним або пари помітно стало менше.